Stoiska targowe

W branży wystawienniczej pracuję od kilku lat. Projektuję i buduję najwyższej jakości stoiska wystawiennicze na targach w Polsce i za granicą. Moje kilkuletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta pozwoliły mi na zbudowanie stałych relacji z wieloma firmami i klientami. Stale poszukuję nowych rozwiązań i technologii z zakresu zabudowy wystawienniczej, multimediów i designu aby jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów.

Restauracje i sklepy

 Klientom którym nie do końca pasują standardowe meble i nie spełniają one Państwa oczekiwań, proponujemy niestandardową zabudowę. Daje ona nieograniczone możliwości w zagospodarowaniu Państwa przestrzeni.

Na Państwa życzenie dopasujemy zabudowę konkretnej przestrzeni, restauracji, sklepów i powierzchni usługowo handlowych. Taka zabudowa powinna być dodatkową i estetyczną ozdobą danego wnętrza. Dobierzemy odpowiednie materiały, okucia i inne materiały techniczne.

Meble z płyt OSB

Tanio, modnie i solidnie. Meble i zabudowy z płyt OSB.

Dążąc do doskonałości, budując nowe standardy w najlepszym stylu, spotykamy się z klientem i jesteśmy gotowi aby Cię wysłuchać.

Wszystkie nasze produkty są dziełem naszych rąk. Robimy je z pasją, są funkcjonalne, estetyczne i wykonane z największą starannością.

Na Państwa życzenie dopasujemy zabudowę konkretnej przestrzeni. Taka zabudowa powinna być dodatkową i estetyczną ozdobą danego wnętrza a nie tylko zasłonięciem nieciekawej wnęki. Dobierzemy odpowiednie materiały, okucia i inne materiały techniczne.

Kuchnie – zabudowy

Zabudowa wnęk i indywidualne podejście do produkcji mebli kuchennych daje wiele możliwości.

Nasza pasja i wieloletnie doświadczenie to nasz atut. Nie mamy gotowych rozwiązań. Do każdego klienta podchodzimy z uwagą i zaangażowaniem.  Na spotkaniu z klientem, sugerujemy, podpowiadamy, wsłuchujemy się w potrzeby i wspólnie wybieramy dla niego indywidualny i unikatowy mebel.